TERMINARZ 2018

Terminarz w pdf do pobrania pod linkiem.

Nazwa imprezy – Trasa- Zwiedzanie Termin Prowadzący
VIII Spływ Trzech Króli-Drawa 2018 Odcinek Stare Osieczno – Krzyż (14 km). Odcinek łatwy 6.01.2018 Zbigniew Rudziński
Umocnienia Wału Pomorskiego Gorzów – Czechów – Santok 13.01.2018 Zbigniew Rudziński Hanna Rudzińska
Żagań – Muzeum Obozów Jenieckich. Geopark w dawnej kopalni „Babina" k. Łęknicy 03.02.2018 Zbigniew Rudziński Hanna Rudzińska
Międzyrzeckie Muzeum Regionalne, Pszczewski Park Krajobrazowy: Trzciel – Borowy Młyn 03.03.2018 Zbigniew Rudziński Hanna Rudzińska
Rajd Powitania Wiosny – Krzesiński Park Krajobrazowy: Muzeum Bociana w Kłopotowie 24.03.2018 Zbigniew Rudziński Hanna Rudzińska
Gryżyński Park Krajobrazowy: Zagroda pokazowa owcy wrzosówki i konika polskiego 21.04.2018 Zbigniew Rudziński Hanna Rudzińska
Mużakowski Park Krajobrazowy 19.05.2018 Zbigniew Rudziński Hanna Rudzińska
Park Krajobrazowy „Ujście Warty": Lemierzyce – Słońsk 02.06.2018 Władek Pachowicz Iwona Czechowicz Hanna Rudzińska
Wyprawa Krajoznawcza LPO PTTK Macedonia – Serbia 02-16.06.2018 Zbigniew Rudziński Krystyna Nowicka
VI Lubuski Zlot Turystów PTTK Gorzów Wlkp. 10.06.2018 Oddział PTTK „Stilon"
Mościcka Akademia Turystyki 2018 18-26.08.2018 Hanna Rudzińska Władysław Pachowicz Zbigniew Rudziński
IV Spływ na Dni Gorzowa – Noteć 30.06-01.07.2018 Józef Kruczkowski Hanna Rudzińska
Wyprawa Sępika do Bułgarii – Riła i Piryn 28.07-12.08.2018 Mariusz Lewandowski
52. Jesienny Rajd Lubuski 22.09.2018 Józef Kruczkowski Hanna Rudzińska Lidia Trybała
Łagowsko-Sulęciński Park Krajobrazowy 20.10.2018 Zbigniew Rudziński Hanna Rudzińska
Góry z PTTK – Góry Izerskie 26-30.09.2018 Mariusz Lewandowski
Lubuski Triatlon Niepodległości LPO PTTK – „Międzyrzecz 2018" 10-11.11.2018 Rada Prezesów LPO PTTK
Rajd Mikołajkowy Lipki Wielkie 08.12.2018 Hanna Rudzińska Władysław Pachowicz

 

INNE IMPREZY

Nazwa Termin Prowadzący
Praca komisji konkursowej etapu rejonowego XXIV Ogólnopolskiego Młodzieżowego Konkursu Krajoznawczego „Poznajemy Ojcowiznę" styczeń 2018 Władysław Pachowicz Hanna Rudzińska Włodzimierz Wołoszyn
Podsumowanie etapu rejonowego XXIV Ogólnopolskiego Młodzieżowego Konkursu Krajoznawczego „Poznajemy Ojcowiznę" 15.03.2018 godz. 13.30 Hanna Rudzińska
Spotkania z krajoznawcami, podróżnikami … styczeń – marzec Dawid Mistak