6-13.05.2020 Cypr – zaproszenie

CYPR 6-13 maja 2020. Cześć, wiem już jak się odbędzie nasza majowa eskapada na Cypr, kiedy, za ile, gdzie śpimy i inne sprawy. Lecimy z Poznania 6 maja o 8.oo, lądujemy w Pafos o 12.3o. Wracamy z Pafos 13 maja o 13.oo, lądujemy w Poznaniu o 15.3o. Bagaż podręczny o wadze 10kg i wymiarach 40*20*25 i drugi 55*40*20cm. Aby nas móc odprawić proszę nadeślijcie mi aktualne dane: Imię i nazwisko tak jak w dokumencie, data urodzenia, rodzaj dokumentu (paszport lub dowód), nr. dokumentu, data ważności dokumentu, kraj wydania, kraj stałego pobytu. Bez tych informacji nikt nie wyleci 😊. Spotykamy się minimum dwie godziny wcześniej w hali odlotów.
Kwaterujemy się w Panklitos Tourist Apartamens, Alvertou 7, Tombs of the Kings. Bardzo niedaleko Grobowców Królewskich i co ważne LIDLA. Apartamenty mamy przestronne 45 metrów. Trzy pokoje 4 osobowe (2 jedynki plus 2 kanapy) Wszystkie pokoje posiadają aneks kuchenny, samodzielne WC. Można obejrzeć w internecie.
Program. Pafos. Grobowce Królewskie (podziemna nekropolia obiekt UNESCO), Bazylika św. Pawła, Park archeologiczny (UNESCO) z najpiękniejszymi mozaikami świata antycznego, odeon, Zamek Czterdziestu Kolumn, Katakumby bizantyjskie, Drzewo Życzeń, zamek wenecki i promenada, meczet, bazar, łaźnia turecka. Wąwóz Avatas. Fenomen natury, trzykilometrowy wąwóz o ścianach tak blisko oddalonych od siebie, że ponad naszymi głowami wiszą zaklinowane głazy. Piękny Przylądek Drepano. Klasztor Neofitasa. Niezwykły kompleks kościołów, siedziby mnichów wykuty w skale. Park narodowy Akamis, Łaźnia Afrodyty. Monastyr Chrysorrogiatisa, piękne widoki i smaczne wina.
Posiłki będziemy mogli wg. własnych potrzeb spożywać w lokalu po drugiej stronie apartamentowca lub przygotowywać posiłki w aneksach kuchennych. Ze względu na to że lecimy z Poznania i śniadania pozostawiamy sobie do wyboru koszty (lot z 2 bagażami, noclegi w apartamentach, transport lokalny, zwiedzanie, koszt prowadzącego) są niższe niż przewidywałem. Tak więc proszę o przesłanie darowizny na konto Oddziału PTTK Ziemi Gorzowskiej : 55 1140 2017 0000 4302 1092 5982 w wysokości 1600,00 od osoby z dopiskiem „darowizna na cele statutowe PTTK Cypr II”. Sprawa darowizn jest pilna bo cena lotu może ulec zmianie. Pozdrawiam Zbyszek

Jedna myśl nt. „6-13.05.2020 Cypr – zaproszenie

Możliwość komentowania jest wyłączona.