Wyprawa „Na dach Bałkanów – Riła i Piryn – Bułgaria 2018”

Witam Sępików ! 🙂

Przepraszam, że wyjątkowo późno rozsyłam program naszej kolejnej zagranicznej wyprawy w góry Bułgarii. -> LINK

Spowodowane to było zmianą mojego miejsca pracy a tym samym przeprowadzki do Poznania, mieszkaniem i problemami z tym związanymi.

Jedziemy z firmą „Mustang” jak ostatnimi laty (będzie dwóch kierowców).

Pamiętając o zeszłorocznych korkach na autostradach postanowiłem dokonać zmiany terminu wyjazdu na noc godz. 24.00 z 27/28.07.2018r. aby mieć więcej luzu czasowego.

Niestety osoby, które zechcą dosiąść się we Wrocławiu (o ile takie będą) będą to musiały zrobić w środku nocy ok. godz. 3.00!

Pierwszy nocleg (jak i ostatni w drodze powrotnej) będziemy mieć również tak jak w ubiegłym roku w m. Kecskemét ale w innym obiekcie w Hotelu Uno*** (w samym centrum miasta) ale na obiadokolację będziemy musieli się udać pieszo do restauracji partnerskiej „Csárda”, ok. 5-10 min spacerkiem znajdującej się w centrum Kecskemét.

Dla chętnych przygotowałem 2-dniową wycieczkę w górach Riła (ale bez namiotów, z noclegiem w schronisku, można zabrać jakiś własny lekki śpiwór!). Poza tym planuję 10-12 godzinną wyrypę (również dla chętnych) w górach Piryn z przejściem grani Konczeto.

I w takich miejscach jak Melnik, będziemy mogli spróbować lokalnego wina, znanej marki Melnik (i nie tylko tam)!

Proszę o jak najszybsze zapisywanie się albo mailowo (adres podany w programie) albo sms-em na mój nr telefonu +48 512013725 abym wiedział na czym stoimy (cena wyprawy jest skalkulowana przy min. 30 uczestnikach, pomijając prowadzącego i kierowców).

Zapraszam Was do udziału, a myślę, że nie będziecie zawiedzeni, ponieważ atrakcji jest sporo!

A wgłębiając się w atrakcje Bułgarii (których często nie ma opisanych w przewodnikach!) można by było jeszcze zorganizować kilka kolejnych wypraw (w Rodopy, Starą Płaninę, wybrzeże Morza Czarnego i wzdłuż Dunaju).

Proszę o ewentualne uwagi do programu.

Pozdrawiam i czekam na zgłoszenia!

Proszę o szybki odzew!

Mariusz Lewandowski